Дитячий лікар - Медичний кабінет

«Дитячий лікар» – Розпочав роботу медичний кабінет в Центрі Полтави

Друзі! Раді Вам повідомити, що на прохання батьків наших маленьких пацієнтів з 7 квітня Медичний кабінет "Дитячий лікар" розпочав свою роботу тепер і в центрі міста Полтава по вулиці Соборності (Жовтнева), 77!

Досвідчені лікарі завжди раді надати висококваліфіковану допомогу!

Обирайте зручний для Вас час та місце прийому за попереднім записом за телефоном +38 (0532) 693-003. "Дитячий лікар" завжди поруч!

«Дитячий лікар» – Медичний кабінет в Полтаві

Медичний кабінет «Дитячий лікар» працює у Полтаві з 2007 року. Це – місце, яке добре знають сотні полтавських родин. Адже саме тут, під час амбулаторного прийому лікарем-педіатром, мами можуть поділитися своїми тривогами щодо стану здоров’я своїх дітей, отримати фахову консультацію, цінну пораду, направлення на обстеження та медичний супровід. 

Обслуговування в медичному кабінеті «Дитячий лікар» проводиться без черг, час прийому можна узгодити заздалегідь та бути впевненим, що зустріч з лікарем відбудеться у зручний для Вас час. Кожен маленький пацієнт і його рідні отримують в медичному кабінеті «Дитячий лікар» стільки уваги та часу, скільки необхідно.

Індивідуальний підхід і висококваліфікована допомога – принципи, яких ми дотримуємося під час роботи з кожною дитиною в медичному кабінеті «Дитячий лікар».